Getinjo me shaka e ironizon Xhulin, i thotë se “i ka bërë të fala Isa Boletini”

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/03/2023

Ditë më parë, konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ishte bërë virale me një deklaratë të saj, derisa pati thënë se “babai i vet kishte qenë në të njëjtën klasë me Azem Galicën”.

E deklarata në fjalë duket të mos i ketë ikur as ish konkurrentit të BBVK-së, rep artistit Getinjo, i cili e ka përdorur të njëjtën situatë për ta ngacmuar me shaka Xhulin.

“Të ka bërë të fala Isa Boletini”, i ka thënë pos tjerash, duke qeshur Getinjo-Xhulit.

TË FUNDIT
2 orë
Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)
2 orë
Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?
5 orë
Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)
10 orë
Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin
10 orë
Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

ME TE LEXUARA

5 orë
Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)
2 orë
Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?
1 ditë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 orë
Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)
24 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk? (FOTO)
24 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim (FOTO)

LEXO MË SHUMË

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

kiara

Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)

Drini Zeqo

Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin

Tayna Tajna

Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

rike roci

Në pritje të fëmijës së parë? Rike Roçi: “Do jem një mami shumë e ëmbël! Është ëndrra ime…”

edona james

Edona James bombastike nga shtrati

luana

Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

shanen doherty

Vdes aktorja Shannen Doherty, Brenda e ‘Beverly Hills, 90210’

INFO

NA NDIQ