Gjendet një person i vdekur tek parku “Frankofonia” – Qëndron mbi një orë aty, i mbuluar vetëm me një qese plastike!

Picture of INA
INA

28/04/2024

Gjendet një person pa shenja jete tek parku “Frankofonia”, raporton Alsat. Ka më shumë se 1 orë që fytyra e këtij personi është e mbuluar vetëm me një qese plastike, dhe dy policë e ruajnë atë.

Sipas informatave të Alsat, vdekja është konstatura nga ndihma e shpejtë dhe dyshohet të jetë nga një atak kardiak, derisa për shkak të procedurave, trupi nuk mund të tërhiqet nga vendi i ngjarjes, pa njoftimi e familjarëve dhe pa arritjen e inspektoratit.

Nderkohë, qytetarë të shumtë që kanë dalë në park bashkë me fëmijët, mund ta shohin kufomën, dhe kalojnë shumë afër tij.

TË FUNDIT
2 orë
Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin
2 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
2 orë
Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!
2 orë
Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter
6 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

ME TE LEXUARA

15 orë
Osmani: Rusia përmes satelitit të saj Serbisë paraqet rrezik aktiv për de-stabilizim të rajonit
8 orë
Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO
14 orë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
6 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin
13 orë
Hiseni zgjidhet zëdhënës i LD-së, Mexhiti autorizohet për bisedimet për qeverinë e re

LEXO MË SHUMË

Edward Joseph Zhozef  Eduard

Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

ebrahim raisi

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

izet mexhiti

Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

qeveria

Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

mickoski

Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron

Hovenier

Marrëveshja mes Kosovës dhe ShBA-së, Hovenier: Ky është një hap i rëndësishëm

Jorgos Gerapetritis

Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet

INFO

NA NDIQ