Grubi prap e nxjerrë Ahmetin duke kënduar “Keq Hysenin” (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

12/04/2024

Artan Grubi sërish ka nxjerrë një video me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti, duke kënduar një këngë folklorike.

Kënga që e përcjell Ahmeti është një këngë e vjetër e njohur si “Keq Hyseni” me tekstin “…pak barut o neper dugoja o pak barut o neper dugoja…pak barut o neper dugoja o bylykbash te hupi rroja…”. Grubi është i njohur tashmë me lansimin e këtyre videove duke kënduar Ahmeti. (INA)

TË FUNDIT
23 minuta
LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri
1 orë
Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë
2 orë
Seancë e Bordit Ekzekutiv të LSDM-së për zgjedhjet e parakohshme brenda partisë për kryesinë e re
2 orë
Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues
3 orë
Për një vit, kostoja e jetesës në RMV është rritur për 200 euro

ME TE LEXUARA

9 orë
Heqja e 20%-shit që i referohet gjuhës shqipe, Sejdiu nga VLEN: Nuk kemi arritur ende të hapim këtë temë
1 ditë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
4 orë
VMRO kërkon përgjegjësi për sallat kirurgjike, thotë se ministri Demiri nuk e ka idenë se çfarë po ndodh
12 orë
Angellovska-Bezhoska: Megjithë goditjet, stabiliteti i monedhës vendase ruhet dhe rezervat devizore janë më të larta për 40%
8 orë
Si nisi sherri që përfundoi me vrasje mbrëmë të rruga e Plastikave? – Ende s’janë kapur autorët
1 ditë
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
3 orë
Bilall Kasami heq dorë nga mandati i deputetit
11 orë
Qeveria e ardhme pritet të jetë më stabile që ka pasur ndonjëherë vendi!
8 orë
KSHZ ende në seancë pas ankesës së Frontit Evropian

LEXO MË SHUMË

LSDM SDSM

LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

zeqirija ibrahimi zeka

Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë

lsdm koalicioni

Seancë e Bordit Ekzekutiv të LSDM-së për zgjedhjet e parakohshme brenda partisë për kryesinë e re

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues

fature-market

Për një vit, kostoja e jetesës në RMV është rritur për 200 euro

kshz

KSHZ refuzon ankesën e Frontit Europian për rivotimin në Llërcë

kasami tubim

Bilall Kasami heq dorë nga mandati i deputetit

vmro

VMRO kërkon përgjegjësi për sallat kirurgjike, thotë se ministri Demiri nuk e ka idenë se çfarë po ndodh

bekim sali

Bekim Sali do të udhëheq me Alternativën

INFO

NA NDIQ