Jurgena publikon bisedat me Kiarën: Donte ti mbyllte Instagramin Luizit (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

6 Prill, 2023

Jurgena Tusha, vajza që i menaxhonte Instagramin Luizit, deri para pak ditësh, është takuar me Kiarën pas daljes së saj nga Big Brother.

Ajo ka bërë publike bisedat me Kiarën ku dy vajzat flisnin miqësisht, por pas asaj kafeje të pirë, gjakrat janë nxehur.

 “Mbasi ju tregova atë bisedë,jemi takuar prap me Kiarën edhe kemi pasur një debat! Atë Instagram të madhin të Luizit ka dashur Kiara ta përdorte për interesat e beta. Donte të fliste me produksionin për t’ja dhënë Kiarës edhe ta mbyllte përfundimisht. Arsyeja ishte:”Po hë se do i hapim një tjetër dhe do shkojë prap 600k,ja unë e kalova Luizin me folloë” Kjo smë pëlqeu fare. Ndërkohë unë me familjen e Luizit po bëjmë çmos ta marrim sërisht” shkruan në Instastory Jurgena.

"Kemi pasur debat", Jurgena publikon bisedat me Kiarën: Donte ti

 

"Kemi pasur debat", Jurgena publikon bisedat me Kiarën: Donte ti"Kemi pasur debat", Jurgena publikon bisedat me Kiarën: Donte ti

 

 

 

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

bebe-rexha

Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe

INFO

NA NDIQ