Këta pritet të jenë dy finalistët e Bigbrother

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Prill, 2023

Javëve të fundit ka pasur zhvillime të reja në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Por pavarësisht të gjithave, banorët më të preferuar nga publiku tashmë dihen, janë Luiz Ejlli dhe Efi.

Kjo u dëshmua edhe të shtunën mbrëma kur u hap televotimi që dëshmoi mbështetjen e fuqishme të Luizit dhe Efit.

Finalistët dihen, por kjo nuk është e sigurtë, sepse do të varet nga loja, strategjitë dhe nominimet në ditët në vijim.

Mbetet të shihet, nëse edhe Kiara do të sigurojë një vend në finale. Kristin dhe Dea, akoma janë në lojë. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ