Kiara ia thotë në sy Efit:Ja pse ke mbështetur Luizin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Mes Kiarës dhe Efit është zhvilluar një debat i zjarrtë.

Kiara i ka thënë Efit se ke mbështetur Luizin për folloversa, ndërsa mua jo, bile më ke goditur, duke e ditur se jashtë nuk kisha një opinion të mirë.

Këtu është përfshirë Ronaldo, i cili ka thënë se, si mike e ka mbështetur Kiarën, edhe pse përditë po i ikin folloversat.

Efi është munduar t’a thotë të kundërtën, se gjoja i ka mbështetur të dytë.

Në këtë momente ka ndërhyrë Luizi, duke ju thënë që t’a ndërpresin bisedën, sepse mund të ndëshkohen nga vëllai i madh, për nxjerrjen e informacioneve nga jashtë. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ