Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

Picture of INA
INA

15/04/2024

Kiara Tito ka publikuar në instagram disa pamje të ndryshimit drastik që kanë pësuar këmbët e saj gjatë shtatzënisë.

Ajo ka shkruar me humor “na ishte njëherë”, teksa ka publikuar këmbët e saj si dukeshin dikur elegante dhe i ka krahasuar me enjtjen që kanë sot.

TË FUNDIT
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Pesë finalistët e BBVA3
21 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
21 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
19 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ