Luizi sqarohet me Efin: Të doja në finale

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25 Prill, 2023

Efi i tha Luizit se nuk po e kupton lojën që ai po bën, por nuk po i pëlqen aspak dhe nuk do e falë.

Ajo u shpreh se me të nuk mund të luajë njësoj si me Armaldon, ta afrojë dhe ta largojë.

Por Luizi e mohoi këtë gjë, duke thënë se nuk po e bën diçka të tillë.

Efi i kërkoi atij të mos i’a ulë vlerat nëse e ka konsideruar ndonjëherë shoqe.

Më pas Luizi u shpreh se që në momentin kur ajo doli nga shtëpia, ai ka shfryrë gjithë inatin e tij te Olta, Dea, dhe Amos, pasi për të ajo e meritonte të qëndronte dhe të shkonte në finale më shumë se të gjithë banorët, duke përfshirë dhe Kiarën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bebe-rexha

Publikohet videoklipi nga inteligjenca artificiale i Bebe Rexhes, Ozuna-s, PNAU

ronaldo meridiani luizi

Ronaldo thumbon Meridianin, i del në mbrojtje Luizit

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi publikon pamje nga xhirimet e videoklipit të ri

doresa-rrushe

Reagon producentja e serialit ‘Rrushe’, e zbulon pse u vendosën titrat shqip-shqip

Screenshot_2023-05-25-21-49-50-648-edit_com.android.chrome

Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

kiara-foto

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

mihrije naim abazi

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

kejvina_1549923135-3556923

Nuk do ta shohim më kurrë në ekran? Kejvina Kthella zbulon vendimin drastik

nikos-vertis

A e dinit se ylli i muzikës greke Nikos Vertis ka rrënjë shqiptare?

INFO

NA NDIQ