“Mbylle gojën, rrugaç!” – Ramabaja lëshon studion pas përplasjes së ashpër me Ollurin

Picture of INA ONLINE

INA ONLINE

PORTALI INFORMATIV

Sadri Ramabaja është zgjuar nga ulësja e tij në emisionin Pressing dhe nuk ka pranuar të rri në të njëjtën studio me Parim Ollurin.

Ramabaja po debatonte me panelistët për arritjet e qeverisë, kur i ndërhyri Olluri i cili nuk e la të fliste dhe të përfundonte fjalinë.

“Qohu dil jashtë. Mbylle gojën, rrugaç”, i tha Olluri.

Këtu Ramabaja u zgjua.

“Ose ky ose unë. Nuk rri me ksi rrugaça. Mos më thirr kurrë më me këso”, reagoi ai.

“Dil jashtë e mos të shoh më këtu”, i tha përsëri Olluri.

shiko nga minuta 1:12:52

Të fundit

“Mbylle gojën, rrugaç!” – Rama...
Joe Dioguardi: Jo shkëmbim ter...
Mitrovica e ndarë - lumi Ibër
Shkodra një atraksion mahnitës...
“MUSTAFA ISMAILI – Një jetë pë...
Shtëpia muze e Gjergj Fishtës ...

Më të shikuara

“Mbylle gojën, rrugaç!” – Ramabaja lëshon studion pas përplasjes së ashpër me Ollurin

Joe Dioguardi: Jo shkëmbim territoresh pa njohjen e Kosovës nga Serbia

Mitrovica e ndarë – lumi Ibër

Shkodra një atraksion mahnitës për ta vizituar

“MUSTAFA ISMAILI – Një jetë për dije dhe atdhedashuri”

Shtëpia muze e Gjergj Fishtës në fshatin Fishtë të Lezhës e lënë pas dore…

INFO

NA NDIQ