Moti sot, me diell dhe vranësira mesatare

Picture of INA
INA

03/07/2023

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 26 deri në 34 gradë.
Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj moti ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare dhe me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet n 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 31 gradë Celsiusë. /alsat.mk

TË FUNDIT
35 minuta
Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë
36 minuta
Bajrami: Ndryshimi solli lirinë për dhunuesit e 27 prillit
38 minuta
Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh
50 minuta
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN
2 orë
BDI në “lucidum intervallum”

ME TE LEXUARA

12 orë
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta
5 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
1 ditë
Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!
12 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
5 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
1 ditë
Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!
11 orë
Fluks i madh i makinave në Qafë Thanë
5 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

LEXO MË SHUMË

MPB-policia-maqedonise

Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë

naim bajrami

Bajrami: Ndryshimi solli lirinë për dhunuesit e 27 prillit

cavkov te denuarit 27 prilli

Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh

vlen komisioni

Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN

naser-pajaziti

BDI në “lucidum intervallum”

cavkov te denuarit 27 prilli

Çavkov del nga burgu

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

INFO

NA NDIQ