Zeka: Artan Çorapelarmi pse e ndërroi derën e hyrjes së pallatit?!

Picture of ina-online
ina-online

26/04/2024

Zeqirija Ibrahimi-Zeka ka ironizuar me një postim me zëvendëskryeministrin nga radhët e BDI-së, Artan Grubi.

Ja postimi i plotë:

Më treguan fqinjët se këtë derë të hyrjes së banesës sonë e paska ndërruar Artan Grubi. Nuk di a është krejt e vërtetë, por nëse është, më duhet të them se kjo është vardisje ose synim për korruptimin e votuesve në fushatë elektorale.

Dera është ndërruar pa miratimin e Këshillit të Benesës. Le që dera e hyrjes sonë ka qenë ku e ku më e mirë se kjo, ka qenë derë hekuri, e bërë nga një banor i banesës, dhe nuk ka pasur asnjë arsye që të ndërrohet.
Duke besuar se këtë e ka bërë Artani, ndërsa ne e dimë se sa e ka rrogën një ministër dhe duke e ditur se ai nuk është deraxhinj, më duhet ta pyes publikisht se prej nga janë paratë e ndërrimit të dyerve të banesave në Çair?!

Dhe, tjetra: ku e ka shitur derën e hekurit që e kemi pasur? Sepse duam ta kthejmë atë derë.

Artan Çorapelarmi, nuk bëhet sajgi me para publike dhe nuk mund të lejojmë që dikush që krijon miliona prej kazinove të blejë vota në këso mënyre. Nuk bëhesh “derë” duke vjedh dyer.

TË FUNDIT
19 minuta
Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë
1 orë
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
1 orë
Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re
1 orë
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
2 orë
Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Deputetës së LSDM-së i pengon se pse Gashi deklaratën solemne fillimisht e lexoi në gjuhën shqipe
9 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
20 orë
Lloga: Dhuna e numrave nga komuniteti shumicë në Maqedoninë e Veriut ka dhuruar vetëm pasoja për shqiptarët
17 orë
Mickoski i përgjigjet Ahmetit: Mos bëjë si fëmijë i lazdruar
1 ditë
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
2 orë
Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

LEXO MË SHUMË

gjykata administrative

Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

izet mexhiti

Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re

Moti_26-780x470-1

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

opozita shqiptare vlen len taravari gashi, kasami, mexhiti

Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

taravari muharrem salihu

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

visar-ademiu-600x360

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

INFO

NA NDIQ