Nëna e Luizit tregon nëse është takuar me nusen e ardhshme

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30 Prill, 2023

Luizi u takua në spektaklin e së shtunës me nënën e tij Angjelinën, e cila erdhi posaçërisht nga Amerika për të takuar të birin.

Takimi i Luizit me nënën ishte emocionues, pasi këngëtari kishte 127 ditë pa e parë nënën e tij.

Ata u përqafuan mes lotësh dhe shkëmbyen fjalë dashurie me njëri-tjetrin.

Por a e ka takuar nëna e Luizit nusen e ardshme, Kiarën jashtë shtëpisë? Kjo ishte pyetja që Luizi I bëri mbrëmë nënës. Me sa duket nga mimika e fytyrës, Angjelina është akuar me Kiarën jashtë shtëpisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mihrije braha

Shtëpia u përfshi nga flakët, flet Mihrije Braha: Ja i kujt ishte faji

kiara-foto

Fansat i bëjnë suprizën e pa pritur Kiarës (foto)

Luizi

Grupi i famshëm refuzon të bashkëpunojë me Luizin

mihrije naim abazi

Mihrije Braha: Po e ‘kallnim’ në Top Channel, kur shtëpia jonë po digjej në Prishtinë. Na njoftoi vëllai

zhaklina-lekatari-zhaku

A do të jetë opinioniste apo banore në BBV3? Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari

bebe-rexha

Publikohet videoklipi nga inteligjenca artificiale i Bebe Rexhes, Ozuna-s, PNAU

ronaldo meridiani luizi

Ronaldo thumbon Meridianin, i del në mbrojtje Luizit

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi publikon pamje nga xhirimet e videoklipit të ri

doresa-rrushe

Reagon producentja e serialit ‘Rrushe’, e zbulon pse u vendosën titrat shqip-shqip

INFO

NA NDIQ