Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

INA
INA

6 Qershor, 2023

Nëna kosovare  nga Suhareka ka publikuar një video ku e fton Luizin dhe Kiarën në shtëpinë e saj.

Ajo e përlotur ka shprehur dashurinë ndaj çiftit më të famshëm në Shqipëri.

“Unë jam një fanse e zjarrtë”, është shprehur ajo.(INA)

Për më tepër, ndiqni videon:

https://vm.tiktok.com/ZM2MkYnTn/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ