“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

Picture of INA
INA

15/04/2024

Jetmiri ka biseduar ditën e sotme me disa prej banorëve të shtëpisë ku iu ka treguar se ka vendosur të lërë në gjysmë rrugëtimin e tij.

Ky veprim ekstrem i Jetmirit vjen pasi ai pretendon se aktorja Egla Ceno e ka kërcënuar dhe “Big Brother” nuk i ka kushtuar rëndësi.

Dukë thënë këto fjali ish-fituesi i “BB3” ka ‘premtuar’ që nëse nuk publikohet momenti ku ai është kërcënuar nga Egla do të lërë përfundimisht shtëpinë.

Ai thotë është treguar shumë i matur dhe tolerant ndaj ofendimeve të Eglës dhe tani situata ka mbërritur në një pikë ku duhet zgjedhur mes tij dhe aktores.

Biseda:

Jetmiri: Unë do të lë programin dhe është vendimi im është i panegociushëm dhe i padiskutueshëm

Meritoni: Çfarë po thua, për asnjë arsye nuk mund ta lësh programin.

Jetmiri: Unë ndihem i prekur i ofenduar për të gjithë sjelljen agresive të asaj gruaje.

Jetmiri: Kam të gjithë të drejtën time të mbaj qëndrim o unë ose ajo grua në ketë shtëpi.

Jetmiri: Për sa kohë unë edhe jam ofenduar. Unë dua që të shfaqet klipi dhe ju të krijoni një ide me të qartë pra ja lë në dorë “Big Brother”, ama nëse kjo nuk ndodh, unë do të dal që nesër nga loja. Un duhet ta bej sepse unë jam një njeri i lire dhe me rregulla.

TË FUNDIT
2 minuta
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
24 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

ME TE LEXUARA

19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
2 minuta
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
24 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

INFO

NA NDIQ