Olta i kërkon një takim të dielën, Luizi: Duhet të presësh radhën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Prill, 2023

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri vazhdojnë lojërat dhe intigrat.

Olta Gixhari kohëve të fundit ndihet e vetmuar dhe e lënë anash nga Luizi.

Ajo i ka kërkuar një takim Luizin për ditën e djelë, ky i fundit i ka thënë se duhet të pres rradhën.

Olta: Të bëjmë një takim të dielën, e kam shumë të rëndësishme.Eja rri me mua dhe me Dea.

Luizi: Duhet të presësh radhën.

Pastaj Dea i kërkon ndihmë dhe bashkëpunim për skulpturën e saj, ku ndihmuan të gjithë banorët.

Raportet mes Oltës dhe Luizit janë ftohur, megjithatë, Luizi i ka bërë asaj një vallëzim special, në momentet më të vështira, kur ajo ndihej e braktisur dhe po rrinte e vetmuar në oborr. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

Foto: Facebook

Kënga e Luizit “trending” tejkalon emra si Dua Lipa e Rita Ora

luiz-ejlli

Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

luizi kiara dasma klea-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela luizi kiara

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

klea elgiti

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

bora zemani

VIDEO/Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

INFO

NA NDIQ