Pas dy martesave të dështuara, Tuna po martohet për herë të tretë?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/01/2023

Këngëtarja e mirënjohur Tuna, ka zbuluar se është në përzgjedhje të vellos së tretë.

Përmes një InstaStory ajo ka postuar një video nga atelia e dizajnerit, Valdrin Sahiti.

“Nkonsult te ky shoku jon ma i talentumi për vellon e tretë”, ka shkruar ajo teksa po i shfaqte vellot e mrekullueshme, shkruan kosovarja.

Se a do të kemi një dasmë të tretë nga këngëtarja mbetet të shihet.

Kujtojmë se, martesa e parë e saj ka qenë me Rilind Rekën, dasma e të cilëve bëri shumë bujë për luksin, por që u ndanë.

TË FUNDIT
16 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
1 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
16 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ