Plas keq mes Sarës dhe Kiarës: Unë 3 ish të dashur, ajo 13-të

INA
INA

29/03/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi janë një ndër çiftet që u dashuruan dhe u lidhën në shtëpinë e “Big Brother VIP”, duke e vazhduar romancën edhe pas daljes nga shtëpia.

Mirëpo shpesh herë dyshja janë kritikuar nga fansat se po kopjonin historinë e dashurisë së çiftin Luiz Ejlli-Kiara Tito, të cilët gjithashtu sezonin e kaluar u lidhën në “BBVIP”, ndërsa kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre brenda kësaj shtëpie dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Mirëpo së fundmi Sara ka reaguar ashpër ndaj një komentuesi i cili shkruan se çifti dëshirojnë të kopjojnë Luizin dhe Kiarën, teksa modelja e ofendoi keq edhe këtë të fundit.

“Pse mundoheni të bëni si çifti Luiz-Kiara nuk ju shkon fare”– u shpreh komentuesi.

“Hundën dhe buzët. Unë 3 isha dhe Kiara 13. Ec qarkullo”– shkruan Sara, ndërsa Kiara akoma nuk ka reaguar në lidhje me këtë deklaratë të ish-banores së “BBVIP”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ