Qoku: Më shumë ka opozitarizëm në Norvegji e Finlandë, se sa ndaj BDI-së!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

9 Mars, 2023

Shkruan: Bekim Qoku

Që opozita shqiptare, ajo ndaj BDI-së, do të tundohej një ditë për pushtet, dhe do të bëhej pjesë e tij pa meritë, pa qëllime parimore, ishte vetëm çështje kohe.

Dikur kam shkruar se …

“Më shumë opozitarizëm gjen ndaj pushteteve në Norvegji dhe Finlandë sesa ndaj BDI-së në MV.

Kush ia rreh supet kësaj opozite aktuale në MV, kësaj opozite humbëse dhe impotente, e pakta është se ai/ajo nuk ia do të mirën, asaj në veçanti por edhe popullit në përgjithësi.”

https://www.facebook.com/100037536333395/posts/pfbid0N7uU1kjdMsngbwq96uTrmdpHEJ9bX74Xh2wpr2K4kHMXBPa25oj2AAmTeJsV6stSl/?app=fbl

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ