Rinia e Strugës rreshtohet fuqishëm pas Lëvzijes Besa

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Prill, 2023

Pas Kërçovës, Lëvizja Besa po befason edhe në Strugë.

Në konvetën themeluese të Forumit Rinor – Dega Rajonale Strugë është verejtur një pjesmarje masive e të rinjëve.

Për kryetar të forumit, pjesmarrësit në këtë konvent votuan për kryetar Edmond Hodën./Zyrtare.net

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu i kosoves

Situata në veriun e Kosovës, Rusia akuzon SHBA-të dhe BE-në

edita

Edita Tahiri: Ku ishin gjatë luftës këta trimat e VETËVENDOSJES!

IMG_1521

Zgjedhet pasuesi i Vuçiqit në krye të partisë SNS, kush është i besuari i presidentit serb

IMG_1517

Promovohet në Shkup Instituti për Demokraci dhe Analiza Ekonomike – IDEA

matura-shteterore-provimi

Sot provimi i parë i maturës shtetërore

mickoski-kovacevski

Kovaçevski: Do ta ftojë në takim Micksokin, do të propozojë që të flitet vetëm për dy tema

BDI

BDI: Korridoret do të ndërtohen

IMG_1513

Situata sot në Veriun e Kosovës, NATO del me një qëndrim

IMG_1514

La Liga, sa para merr çdo ekip në përfundim të sezonit?

INFO

NA NDIQ