Sanksionet ndaj City-t? Guardiola bën valixhet gati

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/02/2023

Pep Guardiola gati të largohet nga Manchester City në rast sanksionesh!

Lajmi i raportuar nga mediet britanike mëngjesin e sotëm thekson se trajneri i “Citizens” do të ishte gati të largohej nga klubi, nëse rezulton se do të ishte gënjyer.

Stafi i Manchester City-t pret që Guardiola të largohet nga klubi përpara se të hyjë në fuqi çdo dënim për shkelje të rregullave financiare./ SuperSport

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

fenerbahce

Fenerbahce gjobitet me 115 mijë euro, trajneri pezullohet 60 ditë

barca

Koeman futet në debatin e Xavit dhe Enriques, tregon tre personat e vetëm që kanë ADN-në e Barcelonës

Zhegrova

Zhegrova nuk u vlerësua shumë, kjo ishte nota e tij mbrëmë ndaj Aston Villas

atalanta

Milani bie në “San Siro”, Atalanta dhe Gjimshiti shkëlqejnë ndaj Liverpoolit

messi

Lionel Messi eliminohet nga Championsi i Concacaf-it

igli

Igli Tare në bisedime me Totenhemin dhe Çellsin

xavi

​Xavi: Jam krenar me ekipin tim

luis enrique

Luis Enrique: Do të ketë luftë në Barcelonë në ndeshjen kthyese

INFO

NA NDIQ