Shaqiri: Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave (FOTO)

Picture of INA
INA

30/04/2024

Kandidati për deputet në zonën zgjedhore numër 2, Rijad Shaqiri ka marrë mbështetjen e familjes së komandant Shqiponjës nga Kumanova.

“Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave,kënaqësi kafja e mëngjesit me vëllaun dhe motrën e komandant Shqiponjës!”, ka shkruar Shaqiri. (INA)

TË FUNDIT
41 minuta
Klinika-Shkup
VMRO: Për 13 ditë nuk punojnë sallat e operimit në kirurgji
1 orë
hiv sida
ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend
1 orë
zjarrfikes
Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup
2 orë
Prokuroria
Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtet...
2 orë
Bisera Kostadinovska Stojçevska
Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e l...

ME TE LEXUARA

16 orë
qeveria-750x430
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja
1 ditë
ixhet memeti
Memeti do të tërhiqet nga Këshilli i Prokurorëve, lajmërohet se nuk...
3 orë
visar-ademiu-600x360
Visar Ademi: Mickoskin nuk e shoh si kozmopolit, shqiptarët nuk i p...
21 orë
fronti evropian ahmeti sela thaci
Ahmeti: Nuk ka arsye për të shkarkuar Artan Grubin, Fatmir Besimin ...
15 orë
Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1
Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj i...
24 orë
bilall kasami
Kasami: Fronti Evropian të luaj rol konstruktiv në opozitë
2 orë
Bisera Kostadinovska Stojçevska
Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e l...
21 orë
zgjedhjet-maqedoni
Ja në cilat komuna të Maqedonisë së Veriut do të ketë zgjedhje të p...
14 orë
visar-ademiu-600x360
Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqip...

LEXO MË SHUMË

Klinika-Shkup

VMRO: Për 13 ditë nuk punojnë sallat e operimit në kirurgji

hiv sida

ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend

zjarrfikes

Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup

Prokuroria

Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtetuese në RMV

Bisera Kostadinovska Stojçevska

Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e lexoi fillimisht në gjuhën shqipe

visar-ademiu-600x360

Visar Ademi: Mickoskin nuk e shoh si kozmopolit, shqiptarët nuk i përfshiu te financat, mbrojtja dhe punët e jashtme

dejvid daviv gir geer

Gir: Jemi të gatshëm të punojmë me qeverinë e re dhe me të gjithë ata që mbështesin reformat

gjykata administrative

Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

INFO

NA NDIQ