Sulmoi bashkëshorten, arrestohet nga policia

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Shkurt, 2023

Sektori për Punë të Brendshme -Tetovë njoftoi se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 39 vjeçarin T.M. nga një fshat i Tetovës i cili akuzohet për dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Policia punon në zbardhjen e rastit.

“Dje (12-shkurt) rreth orës 18:10, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nda liria 39-vjeçarin T.M. nga një fshat i rrethit të Tetovës, i cili paraprakisht ishte raportuar nga bashkëshortja e tij 37-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht në shtëpinë e tyre familjare. Sipas raportit, ai gjatë sulmit kishte përdorë edhe mjete të forta. Pas dokumentimit të rastit ndaj T.M. do të ngritët parashtresë përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

kasami

Kasami: Nuk isha i ftuar në 21 vjetorin e BDI-së! Ali Ahmeti të largohet nga politika (VIDEO)

fitor jakupi

Fitor Jakupi shpall kandidaturën për degën e BDI në Kumanovë

kfori ushtria turke

Forcat komando turke në veri të Kosovës, Spahiu: Ka impakt të rëndë tek serbët

rusia

Plas lufta civile në Rusi? Meçollari: Ushtria ruse dhe Wagner nuk e duan njëra-tjetrën, ka nisur rebelimi

lajcak escobar kurti

Përfundon takimi, Escobar dhe Lajçak 3 kushte për Kurtin

dash-1

Tentuan ta destabilizojnë Ballkanin, SHBA-ja sanksionon shtatë rusë

Pence Mike Pence

Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

mesi-paris

FOTO/Takimi sekret për Messi-n, i ati i yllit argjentinas bisedë me Presidentin Laporta

INFO

NA NDIQ