Tezja e Kiarës ka disa fjalë për dasmën e mbesës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

3 Shkurt, 2023

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i dhanë fund ‘beqarisë’ duke kurorëzuar ‘dashurinë’ e tyre me dasmë brenda shtëpisë së Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky event është përjetuar shumë nga të gjithë ndjekësit e këtij formati, e sigurisht edhe nga familjarët e dy banorëve të shtëpisë së BBV.

E ftuar së fundmi në programin ‘Ftesë në 5’, ishin tezja dhe shoqja e ngushtë e Kiarës. Tezja e moderatores rrëfeu se të gjithë familjarët janë emocionuar nga ai moment i veçantë, ndërsa nënvizoi se edhe Kiara e ka ndjerë dhe përjetuar shumë atë moment, pasi sipas saj është person që nuk bën asnjë veprim pa e ndjerë.

“Unë e shoh shumë mirë Kiaren, nuk dua të flas për më shumë se Kiara do e thotë vetë kur të dalë. Kiara e ka pasur ëndërr gjithmonë të bëj një dasmë shumë të madhe dhe mendoj se qau se është tip i ndjeshëm, edhe ne kemi qarë kur e pamë.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i dhanë fund ‘beqarisë’ duke kurorëzuar ‘dashurinë’ e tyre me dasmë brenda shtëpisë së Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky event është përjetuar shumë nga të gjithë ndjekësit e këtij formati, e sigurisht edhe nga familjarët e dy banorëve të shtëpisë së BBV.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

deamishel

Dea Mishel: Jam në një marrëdhënie me Kristin (FOTO)

luizi koncert

Luiz Ejlli hap biznes të ri

geti-vivien

Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj (FOTO)

efi mikela2

Merr fund miqësia e ngushtë mes Efit dhe Mikelës?

kristi

Kristi: E dashura që kam tani është më e bukur

mema

‘Larg qoftë të jem serbe’, reagon ashpër Dojna Mema

KIARA dasma luizi

Luizi rezulton akoma beqarë (dokument)

stresi

Situata në Veri, reagon Stresi: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

nita

Protagonist në videoklipin e saj të ri, Shpati tregon sa e ka paguar Nita

INFO

NA NDIQ