Vandalizëm në parkun e Xhamisë së Larme, vidhet çeshmja dhe korpat hudhen në lum (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17 Mars, 2023

Udhëheqësi i sektorit të higjienës komunale në NPK-Tetova, Samet Bislimi përmes një postimi në profilin e tij në Fb ka denoncuar një akt vandal që ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme në parkun e xhamisë së Larme në Tetovë.

Gjatë natës së mbrëmshme persona të pandërgjegjshëm kanë vjedhur çeshmën e parkut te xhamia e larme ndërsa shportat për mbeturina ikanë hedhur në lum!

https://www.facebook.com/samet.bislimi.92/posts/252499160449153

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

svecla pamjet rrahja

Sveçla publikon pamje kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri

blinken

Situata në veri, Blinkeni tregon nëse do të ketë rritje të trupave në Bondsteel

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

vucic vjosa osmani

Vjosa Osmani e refuzoi, Vuçiç: Delegacioni i Kosovës nuk pranoi të takohemi

kurti-hovenier

Hovenier takohet me Kurtin: Po mendojmë si ta inkurajojmë Kosovën ta bëjë atë që duhet

kurti

​Kurti s’lëshon pe, nuk pranon që kryetarët t’i ushtrojnë detyrat në zyra paralele

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

vosja osmani

Nis takimi Osmani-Scholz-Macron në Moldavi (FOTO)

INFO

NA NDIQ