‘Vendin në finale ta gëzosh’, Kiara i kthehet Efit: Nuk bëhem gazi i botës, më intereson kjo fytyra

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Prill, 2023

Pas spektaklit të së shtunës, në tualetin e shtëpisë Efi ka pyetur edhe Kiarën nëse kjo e fundit kishte diçka me të. Kiara e ka mohuar dhe e ka këshilluar që çdo debat që ka me Luizin, ta zgjidh po me Luizin.Efi: Ça ke se s’më dukesh në terezi në lidhje me mua

Kiara: Jo moj ti s’më dukesh mua në terezi, se ke thënë më dhemb koka

Efi: Më je dukur në distancë

Kiara: Mos e mendo kurrë, s’ka lidhje fare. Këtu prit çfarëdolloj gjëje po unë skam ndërmend të bëhem gazi botës. Nëse është një vend në finale merre ta gëzosh. Mua më intereson kjo fytyrë këtu. Ça ke me Luizin, sqaroje me Luizin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ