Video/ “Plakë e ndyrë”, Egla dhe Françeska ofendojnë njëra-tjetrën: Zhulse, lan peshqirët me 30 gradë

Picture of INA
INA

06/05/2024

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirët e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plak e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirët!

Shiko videon: https://www.instagram.com/reel/C6n037xMQHD/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

TË FUNDIT
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
1 ditë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
22 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ