VLEN hapi shtabin zgjedhor në Zhelinë (FOTO)

ina-online
ina-online

28/03/2024

Koalicioni i partive opozitare VLEN sonte ishin të pranishëm në hapjen e shtabit zgjedhor në Zhelinë.

“Të fala nga Zhelina. VLEN”, shkroi Blerim Sejdiu nga VLEN që është kryetar i kësaj komune.

“ Po pra, edhe Zhelina VLEN!”, shkroi Arben Taravari, kandidat për president nga VLEN.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

FB_IMG_1713126558969

Izet Mexhiti në odën e burrave në Koliçan

arben taravari shpetim pollozhani

Pollozhani: Ja pse u takuam me Taravarin në Kumanovën legjendare

MUSA

Musa Xhaferi: Fronti Europian është një ortek që vërshon përpara

ilir

Ilir Meta mbështet VMRO-DPMNE-në: Fitorja e tyre do t’i jep një dimension të ri zhvillimit ekonomik të vendit

INFO

NA NDIQ