Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Picture of INA
INA

19/04/2024

Ish-konkurrentja finaliste e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Stresi, një konkurrent tjetër i BBVK.

Gjatë një deklarate të fundit, Stresi foli në mënyrë kritike për Xhulin, duke pretenduar se ajo nuk meritonte vendin e parë në garë, pasi sipas tij, ajo ka paraqitur një histori të rreme gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e BBVK.

Në përgjigje të kësaj se çfarë reperi nga Shqipëria tregoi, Juliana ka hedhur akuza të forta kundër tij, përmes një videoje të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

“Të gjithë e dimë se ai është një djalë që pi bari nëpër skutat e Tiranës. Askush nuk e do, nuk është këngëtar e s’ka as karrierë. Ka përdorur shëndetin e ish-gruas së tij për lojë,” deklaroi ajo, duke shtuar një sërë kritikash ndaj karakterit dhe veprimeve të Stresit gjatë kohës së tij në BBVK.

Xhuli gjithashtu zbuloi se Stresi i kishte premtuar publikisht një shumë të konsiderueshme parash nëse ai do e fitonte Big Brother-in. “M’i ka premtuar publikisht 30 mijë euro pasi të dalim nga BBVK, nuk ka ndodhur kjo. Ai është rrenc, gjithë i kam thënë ‘rrenc’”, shtoi ajo, duke nxjerrë në pah një marrëveshje të supozuar që nuk është mbajtur.

Juliana dhe Stresi përndryshe kanë pasur vazhdimisht përballje me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të tyre të përbashkët në shtëpinë më të famshme në Kosovë.

TË FUNDIT
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
10 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
12 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
12 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
2 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
12 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
2 ditë
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)
12 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ