Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INA
INA

31/05/2023

Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami, prej kohësh ka nisur përgatitjet e albumit të ri.

Ajo tashmë ka sjell disa këngë nga ky album, e disa të tjera pritet që së shpejti të finalizohen me videoklip.

Në këngën e paralajmëruar “S’jam aktore”, artistja shqiptare tregon se protagoniste në klip është modelja Xhuli Nura.

Kjo e fundit për publikun u bë më e njohur që nga paraqitja në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Bajrami deri më tani ka sjell një këngë me klip të titulluar: “Intimidoj”.

https://www.instagram.com/iamartabajrami/?utm_source=ig_embed&ig_rid=910d2d45-d4f8-437f-8569-a320ee092a52

Ajo pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor, të cilit i ka qëndruar besnike që nga fillimi.

Arta duhet theksuar se e ka përkrahur mjaft shumë Xhulin në kohën kur ishte në BBVK

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ