Zhaklina flet për kontratën e Bigbrother me Luizin dhe dashurinë me Kiarën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23 Mars, 2023

Ish-banorja e BB Zhaklina Gjolla ë fundmi ka folur me ndjekësit e saj nga deklaratat që Olta Gixhari ka bërë për të dhe kontrata e supozuar e Luizit me produksionin, te marrëdhënia e këtij të fundit me moderatoren Kiara Tito.

Ç’po ndodh me Instagram-in e Luizit?

“Kur firmos një kontratë me një televizion, ti i shet të drejtat e portretit tënd këtij televizioni. Sigurisht që kontratat kanë klauzola të ndryshme, por për mendimin tim thjesht po zbatohet kontrata deri sa njëra nga palët të tërhiqet”.

A beson te dashuria mes Kiarës dhe Luizit?

“Nuk kam besuar kur isha brenda dhe të them të drejtën nuk besoj se ka një dashuri reale ose se ata të dy mendojnë që kjo martëdhënie do të zgjasë edhe kur ata të dalin jashtë. Aty brenda ata kanë një lidhje për lojë”

Çfarë ka për të thënë për deklaratën e Oltës, “i paska dhënë shenjat e para kjo”?

“Unë nga jashtë kam preferuar të hesht, duke qenë se është në lojë dhe nuk kam dashur fare ta komentoja as lojën e saj. Që ajo vazhdon merret me mua më bëhet shumë qejfi sepse më tregon që xhelozia e saj nuk ishte thjesht për lojë, por ishte e brendshme dhe e vërtetë, pra është një njeri xheloz”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

Foto: Facebook

Kënga e Luizit “trending” tejkalon emra si Dua Lipa e Rita Ora

luiz-ejlli

Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

luizi kiara dasma klea-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela luizi kiara

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

klea elgiti

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

bora zemani

VIDEO/Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

INFO

NA NDIQ