100 ditët e qeverisjes – ASH do të japë llogari

INA
INA

6 Qershor, 2023

Aleanca për Shqiptarët ka paraljmëruar për nesër një raport ku do të japë llogari për punët e kryera nga funksionarët e saj gjatë këtyre 100 ditëve të para të qeverisjes në pushtetin qendror, përcjell KlanM.

Kjo bëhet e ditur nga shërbimet partiake të cilët njoftojnë se ngjarja do të zhvillohet prej orës 11.

“Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, i shoqëruar nga funksionarët qeveritarë, do të mbajë konferencë për media ku do të shpalos punën dhe të arriturat gjatë njëqind ditëshit të qeverisjes së kuadrove të ASh-së”, thuhet në njoftimin e ASH-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

medvegja

“Këndonin këngë nacionaliste”- Serbët sulmojnë me gurë e mjete të rënda shtëpinë e shqiptarit në Medvegjë (FOTO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

Radojcic vilat pasuria

Sveçla tregon se për çka do ta shfrytëzojnë vilën e Radojçiqit!

IMG_5648

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku (VIDEO)

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

iphone dyqan

Sa rroga nevojiten për iPhone 15 në Maqedoni dhe në rajon

INFO

NA NDIQ