Aderime të reja tek “Grupi i Zjarrit” (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Nënkryetari i BDI dhe Udhëheqësi i “Grupit të Zjarrit”Izet Mexhiti ka prezantuar sot një prurje të re.

“Takimi i sotshëm me Nermine Hamidin është dëshmi se në këtë rrugëtim po bashkangjiten edhe ato femra dhe të rinj që janë të gatshëm për kauzën tonë politike dhe që për herë të parë po i bashkangjiten rrugëtimit politik me shumë besim dhe elan.
Sëbashku, me kontribut dhe punë do ta dëshmojmë se qëllimi ynë mbetet të krijojmë vlera në mesin tonë duke i mbështetur dhe përkrahur ato, pra gratë dhe të rinjtë.
Vetëm duke i respektuar dhe duke i pozicionuar në mesin e përbashkët politik, do të sjellim ndryshime pozitive në politikbërje pa i diskriminuar”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/742883930550194

 

TË FUNDIT
2 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
3 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
3 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë
6 orë
Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës
6 orë
Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
9 orë
Ageler: SHBA është këtu të ju mbështesë dhe jo të ndërhyjë
1 ditë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”
7 orë
Nga mesnata çmime të reja të naftës në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë
6 orë
Konfiskohen 106 parfume në hyrje të Maqedonisë së Veriut
1 ditë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?! (FOTO)
6 orë
Dënim me burg prej 1 deri 5 vjet për të shtëna me armë zjarri

LEXO MË SHUMË

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

dasma krisma

Dënim me burg prej 1 deri 5 vjet për të shtëna me armë zjarri

dogana kufi maqedoni

Konfiskohen 106 parfume në hyrje të Maqedonisë së Veriut

INFO

NA NDIQ