Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

Picture of INA
INA

22/04/2024

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka një periudhë të gjatë qe i mungon publikun në emisione televizive.

Ajo ka publikuar një set foto teksa ka treguar se do jetë përsëri përball kamerave, shkruan “Kosovarja”.

Se a do të jetë përsëri në televizion apo është vetëm rekalm produkti, këtë pritet të konfirmoj vetë moderatorja.

Kujtojmë se Araban kohës së fundit ishte në qendër të vëmendjes për arsye të punës së saj.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
16 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
15 orë
Pesë finalistët e BBVA3
15 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
15 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ