Bastisje në Likovë, ka të arrestuar

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/02/2023

Një person është arrestuar gjatë një aksioni policor kundër tregtisë me lëndë narkotike në rajonin e Kumanovës.

Siç njoftojnë nga MPB, përcjell KlanM, aksioni është realizuar dje në fshatin Sllupçan.

“Më datë 02.03.2023 në ora 11:30, zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë ndaluar N.A. (19) nga fshati Sllupçan, Komuna e Likovës. Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, iu gjet marihuanë. Ai është ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

TË FUNDIT
60 minuta
Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup
1 orë
Analisti kosovar i'a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!
1 orë
28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon
1 orë
Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës
2 orë
LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

ME TE LEXUARA

6 orë
Bekim Sali do të udhëheq me Alternativën
13 orë
Qeveria e ardhme pritet të jetë më stabile që ka pasur ndonjëherë vendi!
1 orë
Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës
10 orë
Si nisi sherri që përfundoi me vrasje mbrëmë të rruga e Plastikave? – Ende s’janë kapur autorët
6 orë
VMRO kërkon përgjegjësi për sallat kirurgjike, thotë se ministri Demiri nuk e ka idenë se çfarë po ndodh
13 orë
Banorët e Kumanovës ende pa ujë të pijshëm, presin rezultatet e analizave

LEXO MË SHUMË

mjegull-aeroport aeroplan avion

Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup

raci haradinaj

Analisti kosovar i’a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!

kufiri ushtria serbe

28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon

vucic okb

Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës

LSDM SDSM

LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

zeqirija ibrahimi zeka

Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë

hisen berisha

Deputeti Hisen Berisha prish aleancat serbo-arabe dhe rikthen Kosovën në qendër të vëmendjes

lsdm koalicioni

Seancë e Bordit Ekzekutiv të LSDM-së për zgjedhjet e parakohshme brenda partisë për kryesinë e re

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues

INFO

NA NDIQ