VIDEO/Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

Picture of INA
INA

05/06/2023

Bora Zemani do ta ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë.

Bora Zemani me një fustan “Pink”, shkëlqen në dasmën e miqve të saj Elgitit dhe Kleas.

Fustani nga materiali saten, me thjeshtësin e tij bën Borën të duket tejet unike.

Bora me këtë fustan bëri disa fotografi, të cilat u pëlqyen shume nga ndjekësit e moderatores.

Në dasmë Bora, është e shoqëruar nga partneri i saj Donaldi.

https://video.gjirafa.com/embed/310357774-1253812008496680-7859048116591643988-n-mp4?autoplay=true&c=1

TË FUNDIT
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
15 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
2 ditë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
1 ditë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
1 ditë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
15 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ