Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

INA
INA

2 Qershor, 2023

Dita e sotme është e veçantë për familjen e këngëtarit të njohur, Butrint Imerit.

Datë speciale pasi vëllai i këngëtarit është martuar.

Këtë e zbuloj këngëtari përmes disa fotografive në InstaStory nga dasma ku kishte pozuar me çiftin, Shkumbin dhe Florena.

”Urime për çiftin ma t’ri”, ka shkruar ai, teksa ka postuar imazhe edhe me dasmorët.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ