Digjet një shtëpi në Prilep, humb jetën pronari i saj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Mars, 2023

Policia e Velesit bën me dije se në orët e para të mëngjesit të sotëm një shtëpi në rrugën “Kole Cvetkov” në Veles ka marrë flakë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen pronari i saj M.C.(58) nga Velesi.
“Me datë 16.03.2023 në orën 04:27 në Stacionin Policor në Veles është lajmëruar se në një shtëpi në rrugën “Kole Cvetkov” në Veles ka shpërthyer zjarri dhe është gjetur i vdekur pronari M.C.(58) nga Velesi. Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencës nga Velesi, ndërsa zjarri është shuar nga Njësia Territoriale e Zjarrfikësve-Velesi”- thuhet në raportimin e policisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ