Disa pjesë të Shkupit sot pa energji elektrike

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/01/2022

Për shkak të ndërhyrjeve teknike, sot pa energji elektrike në periudha të caktuara kohore do të jenë disa pjesë të Qendrës, Aerodromit dhe Kisella Vodës.

Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza, duke iu referuar njoftimit të EVN Maqedoni, informon se nga ora 8 deri në 13.30 pa energji elektrike do të jetë ndërtesa numër 37 në bulevardin “Aradhet Partizane ”.

Nga ora 9 deri në orën 12.00 pa energji elektrike do të mbetet një pjesë e rrugës “Gjeneral Mihajllo Apostollski”, ndërsa nga ora 9 deri në 15.00 banorët e rrugëve “Pandil Shishkov”, “Kosta Novakoviq” dhe një pjesë e “Brigadës së Tretë të Maqedonisë” rreth udhëkryqit me rrugën “Kosta Novakoviq” në Komunën e Aerodromit.

Pa energji elektrike deri në 15.00 do të jenë konsumatorët e rrugëve “Mariovska”, “Meglenska” dhe Millan Mijallkoviq” në Komunën e Kisella Vodës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

inbound5716384559552820021

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

sela tubim

Ashpërsohet retorika në tubime, VLEN dhe Fronti Europian me akuza dhe porosi mes tyre

INFO

NA NDIQ