Egla Ceno bënë lëmsh një shqiptari, ja si e rrëzoj mitin e Luiz Ejllit

INA
INA

03/04/2024

Egla Ceno e ka bërë lëmsh një shqiptari të terë, duke shkaktuar debate pafund për sjelljen dhe çdo lëvizje të saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Gjatë qëndrimit në lojë, ajo tregoj shumë ngjyra e nuanca të karakterit të saj dhe në fund u përjashtua për sjellje të përsëritura.

Një gote verë e derdhur mbi kokën e Meriton Mjekiqi, ka bërë që për Eglen të vije zarf i zi dhe ajo të përjashtohej nga gara për çmimin e madh, shkruan kosovarja.

Tutje, nga “Top Channel” janë shfaqur video të Egles nga një dhomë e bardhë izolimi, duke dhënë indikacione se ajo është ende brenda shtëpisë. Video është shikuar nga gati një milion njerëz, gjë që e ilustron impaktin e jashtëzakonshëm të këtij personazhi.

Egla Ceno, përfundimisht është banorja e vetme VIP e “BBVA”, e cila më në fund arriti ta rrëzoj mitin e Luiz Ejllit, deri tani i konsideruar “fenomen”.

Ajo për më pak se 24 orë arriti afro 3 milion shikime në videon e rikthimit të saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ