Fenerbahce eliminohet

Picture of INA
INA

19/04/2024

Fenerbahce është eliminuar me penallti, duke pësuar humbje me rezultat 3:2 nga Olympiacos i Greqisë.

Futbollisti Kahvec shënoi në minutën e 11-të për Fenebahhce, gol (1:0) që mjafti që sfida të shkoi në vazhdime dy herë nga 15 minuta.

Ndeshja e parë pati përfunduar me rezultat 3:2 në të mirë të Olympiacos-it.

Në gjysmëfinale të Conference League ballafaqohen Fiorentina – Club Bruuge dhe Olymëpiacos e Aston Villa.

TË FUNDIT
12 orë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli
12 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
12 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
12 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
12 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

ME TE LEXUARA

12 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
12 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
12 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
2 ditë
VIDEO/ Usyk kampion i padiskutueshëm, fiton ndeshjen e madhe ndaj Furyt
12 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
1 ditë
Shpërthen ‘bomba’ në Spanjë: Dyshohet për një ndeshje të trukuar në La Liga

LEXO MË SHUMË

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

bresti

Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve

mbappe

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Pep Guardiola

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

dybala

Interi gati të godas Romën, e do Dybala-n

kf besa doberdoll

Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut

xherdan shaqiri

Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë

INFO

NA NDIQ