Hoxhë Muharemi: Shqiptarët çdoherë paratë i kanë fituar me hallall, e jo me BigCommerce+

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Shkurt, 2022

Në “ClickPlus” është debatuar rreth mashtrimeve të BigCommerce+ dhe kush qëndron pas këtyre mashtrimeve, si dhe sa para u “avulluan” nga BigCommerce+. I ftuar ishte edhe hoxha Muharrem Ismaili, i cili ka shpjeguar sesi ka nisur interesimi i tij për platformën BigCommerce.

Ai thotë se kureshtja e tij ka nisur kur ka parë një numër të madh të qytetarëve duke pritur radhë për të investuar në këtë platformë, pas çka ka analizuar fenomenin me ekspertë të sektorit IT dhe të financave dhe ka arritur në përfundim se një gjë e tillë është e dëmshme për qytetarët.

Ismaili thotë se ka pasur rast kur personi që ka fituar para nga kjo platformë, i ka djegur paratë pasi është informuar se kjo skemë dëmton shumë persona tjerë. Ai thotë se shqiptarët çdoherë paratë i kanë fituar me hallall, e jo me BigCommerce+.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

ahmeti grubi

Vizita tek babai i Hashim Thaçit në Brojë, Limani akuza Ahmetit dhe Grubit

auto_shkolla_klasa_derrasa_e_zeze_shkumesi1525601470-780x439-1

Në Strugë gjithnjë e më pak filloristë, këtë vit janë regjistruar 77 fëmijë më pak

FB_IMG_1685796897237

Kasami e mirëpret ish-presidentin Bamir Topi

auto_memet-kamber-1130x6351685795598

Vdekja e 19 vjeçarit në RMV: 1.000 persona rrezikojnë ta kenë fatin e Memet Kamberit

LSDM-SDSM-600x360-1

LSDM: Mickoski para vendimit, BE ose blloku anti-Evropian!

Porti Selanik

Kapen 160 kg kokainë në portin e Selanikut, dyshohet se destinacioni ishte Shkupi

INFO

NA NDIQ