Kasami: 20 %, kusht për ndryshimet kushtetuese

INA
INA

30 Maj, 2023

Lëvizja Besa nuk garanton se do votojë ndryshimet kushtetuese nëse nuk ka propozim që të zëvendësohet 20 përqindëshi me gjuhën shqipe.

Kreu i kësaj partie, Bilall Kasami, gjithashtu thekson se me Grupin e Zjarrit” ndjen me shume sinqeritet se sa ka pas me vite me Aleancën për Shqiptaret. Këto deklarata Kasami i bëri në kuadër të Programit 200 që transmetohet sonte në ora 22.20 në Alsat.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora-rryma-evn-struja

Në gjashtë muajt e parë të këtij viti çmimi mesatar i rrymës për amvisëritë 6,737 denarë për një kilovat orë

LSDM

LSDM: Mickoski është anti-BE, ndërsa VMRO-ja është anti-perëndimore

Screenshot-4-2-696x414

Dogana e Maqedonisë konfiskoi disa motoçikleta dhe disa pajisje për automjete

Onkologija Onkologjia shkup

Protestat vazhdojnë, drejtësi për viktimat e Onkologjisë

MPB-policia-maqedonise

Të punësuarit në MPB sot marrin rrogat më të larta për 10%

moti sot

Moti në Maqedoninë e Veriut

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

INFO

NA NDIQ