Kasami në iftar me strukturat në Likovë dhe Kumanovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Prill, 2023

Kreu i Lëvizja BESA, Bilall Kasami ka shtruar një iftar të përbashkët me stukturat partiake të Likovës dhe Kumanovës.

“Ky muaj i bekuar na gjen më të bashkuar se kurrë më parë, pasi rrugëtimi ynë është fisnik dhe i drejtë. Të pranishmit i falënderova për bashkëpunimin dhe kontributin e dhënë gjatë rrugëtimit tonë!”, ka shkruar Kasami në rrjetin social Facebook.

https://www.facebook.com/100044579644794/posts/pfbid079hpjN1yScBb3sGPqGumfa3hRMg4FBbAXu3PQ5a1JFjf2xurh3KMipDfBE2sx1h7l/?mibextid=cr9u03

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu-kosoves-mitrovic

Franca dhe Gjermania kërkojnë zgjedhje të reja në veri

vosja osmani

Osmani në takimin me Macronin dhe Scholzin: Vuçiqit i kërkova ta largojë ushtrinë e tij nga kufiri me Kosovën

IMG_1777

Macron: Javën e ardhshme presim vendime të qarta nga Kosova dhe Serbia

vucic vjosa osmani

Osmani takohet me Vuçiqin, thotë se nuk është i interesuar për zgjidhje e as për paqe

MUHAMERI

Vuçiqi po i mashtron, manipulon dhe gënjen ndërkombëtarët

svecla pamjet rrahja

Sveçla publikon pamje kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri

blinken

Situata në veri, Blinkeni tregon nëse do të ketë rritje të trupave në Bondsteel

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

vucic vjosa osmani

Vjosa Osmani e refuzoi, Vuçiç: Delegacioni i Kosovës nuk pranoi të takohemi

INFO

NA NDIQ