Kasami: Rinia e Shkupit po rreshtohet me Lëvizjen Besa (FOTO)

INA
INA

7 Maj, 2023

Lideri i lëvizjes BESA BilallKasami ka filluar mobilizimin e të rinjve edhe rajonin e Shkupit.

“Mozaikut të organizimit të degëve rajonale të Forumit Rinor të Lëvizjes BESA sonte ju shtua dega rajonale e Shkupit. Rinisë së Besës në kryeqytet do t’i prijë Hadis Halimi, të cilit iu dha besimi nga qindra të reja dhe të rinjë Shkupjan.

Lëvizja BESA do të vazhdojë të strukturojë organizimin politik të të rinjve. Do të vazhdojë t’i jap hapësirën e nevojshme energjisë së tyre për pjesemarrje dhe për ndryshim”, shkruan Kasami. (INA)

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/777444717084843

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhevdet

“Ahmeti para se të shkonte tek babai i Thaçit, le ta vizitonte Gruvskin që e amnistoi”

Screenshot_2023-06-04-16-35-55-492-edit_com.android.chrome

Përkujtim për djalin tim të mirë, Luranin

Screenshot_2023-06-04-15-57-30-481-edit_com.android.chrome

Fushata e partive politike bartet në rrjete sociale

afrim-gashi

AlternAtivA: BDI u pozicionua pas Gruevskit

kavadar

Përmbyten dhjetë objekte pas vërshimeve në Kavadar

mesiq stipe mesic

Mesiq: RMV-të duhet ndihmuar, është e pjekur për hyrje në BE

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

INFO

NA NDIQ