Kastriot Rexhepi sqarohet për fotografinë ku u pa bashkë me të BDI-së

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11 Shkurt, 2022

Jo!” përgjigjet shkurt deputeti Kastriot Rexhepi në pyetjen e TV21 nëse ka kaluar apo jo në grupin parlamentar të BDI-së, meqë u pa në një ndeje të tyre në Kuvend.

E kish ditëlindjen një koleg dhe më thirri në ëmbëlsirë”, i tha ai TV21.

“Në rast se do kish ndonjë gjë të tillë do e lajmëroja me pres apo në Click (Plus)”, shtoi ai.

E kjo fotografi në publik u perceptua si kalim i Rexhepit në BDI.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

svecla pamjet rrahja

Sveçla publikon pamje kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri

blinken

Situata në veri, Blinkeni tregon nëse do të ketë rritje të trupave në Bondsteel

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

vucic vjosa osmani

Vjosa Osmani e refuzoi, Vuçiç: Delegacioni i Kosovës nuk pranoi të takohemi

kurti-hovenier

Hovenier takohet me Kurtin: Po mendojmë si ta inkurajojmë Kosovën ta bëjë atë që duhet

kurti

​Kurti s’lëshon pe, nuk pranon që kryetarët t’i ushtrojnë detyrat në zyra paralele

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

vosja osmani

Nis takimi Osmani-Scholz-Macron në Moldavi (FOTO)

INFO

NA NDIQ