Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

INA
INA

6 Qershor, 2023

Këngëtarët Korab Shaqiri dhe Lori kanë prezantuar së fundmi bashkëpunimin e tyre të ri.

“Dashni ku je” mban titullin kënga, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistët e njohur shqiptarë vijnë po ashtu me një paraqitje atraktive në klip të realizuar në bregdet.

Teksti, ‘beat’-i, miksimi e masterizimi si dhe producimi i kësaj kënge u bë nga vet Shaqiri.

Për videon ndërkaq u përkujdes Liridon Qorraj.
Këngën të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube si dhe në platformat e tjera muzikore.

Të njëjtit vazhdojnë të jenë mjaft të pëlqyer nga publiku e në këtë kohë edhe të angazhuar me ahengje muzikore.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ