Leonora Jakupi e ‘tradhtoi’ Xhulin, ja çfarë bëri mbrëmë në përkrahje të Stresit

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vendin tonë.

Ajo që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova ka qenë përkrahëse e Xhulianës.

Madje, një natë ka qenë pjesë e këtij spektakli, për të performuar disa nga këngët e saj.

Mirëpo, mbrëmë në finalen e madhe duket se gjithçka ndryshoi.

Leonora e harroi Xhulin, duke u rreshtuar kështu krah Stresit, me anë të një postimi përkrahës për të.