Lëvizja BESA vazhdon bashkëbisedimet me qytetarët në komunën e Sarajit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/02/2023

Me ftesë të kryetarit të Lëvizjes BESA – Saraj, Hasim Murtezani sonte bashkë me kryetarin Bilall Kasami, sekretarin organizativ Adnan Azizi dhe funksionarë tjerë partiak realizuam takim me banorët e f.Llokë në Komunën e Sarajit.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi nga zëvendëskryetari i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha.

“Çdo ditë në bashkëbisedim me qytetarët për të dëgjuar hallet e tyre dhe për të afirmuar qendrimet politike të Lëvizjes BESA”, ka theksuar Arjanit Hoxha.

https://www.facebook.com/h.arjanit/posts/859628881775732

 

TË FUNDIT
12 minuta
Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore
1 orë
VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij
1 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
2 orë
Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër
2 orë
Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ministri ukrainas i mbrojtjes: 500 mijë trupa ruse po rrethojnë vendin!
23 orë
Ish-ushtari i UÇK-së dërgohet në paraburgim ekstradues prej 30 ditësh
3 orë
Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë
1 ditë
Vrasja e policit në Serbi: I dyshuari është Faton Hajrizi që ka udhëtuar me pasaportë të Artanit
9 orë
Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia
1 ditë
Shaqiri: Koalicioni Evropian asnjëherë nuk kanë qenë të interesuar për ish-ushtarët e UÇK-së
5 orë
Takim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
23 orë
Taravari: BDI-së i nevojiten dy gjëra, një ekip avokatësh dhe të ndryshojnë mentalitetin korruptiv

LEXO MË SHUMË

Xhabir Deralla, CIVIL

Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore

IMG_4516

VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij

IMG_4516

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

Stuhia Ballkan

Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër

najcevska

Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve…

IMG_4516

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

besar durmishi

Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë

IMG_4512

Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë

vjosa-osmani

Osmani takon kryeministrin e Holandës, diskutojnë për forcimin e partneritetit

INFO

NA NDIQ