“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

Picture of INA
INA

22/04/2024

Një debat i sikletshëm përfshiu sot Romeon dhe Rozën ku kjo e fundit e akuzoi se ai e kishte hequr nga Instagrami për shkak të “dashurës xheloze”.

Ishte vetë Romeo i cili e pranoi se kishte hequr Rozën nga lista e ndjekësve në Instagram, por mohoi të ishte ajo arsyeja për të cilën e akuzonte Roza.

“Më hoqe nga Instagrami, ‘e kishe të dashurën xheloze’ dhe Donaldi nuk më ka hequr”, i thoshte ajo moderatorit të “Më lërë të flas”.

“E di vetë ti, trego të vërtetën”, insistonte ajo derisa debatonte për këtë çështje.

Sidoqoftë, Romeo nuk e pohoi se e kishte hequr nga Instagrami për këtë arsye dhe nuk specifikoi arsyen pse.

“Jo nuk e kam [Rozën] ‘follow’ e kam heq. Se di pse të kam heq ty. Gabim e ke që të kam heq [për shkak të të dashurës] me qenë kështu, pse kam mbajtur të tjerat dhe ty të kam hequr?”, i thoshte ai Rozës.

https://www.instagram.com/topalbania_radio/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4727af7c-aea5-421b-9eac-125661e2103e

TË FUNDIT
4 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
5 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
5 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
7 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

21 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
21 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
21 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 ditë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
11 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
1 ditë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
10 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
1 ditë
Pesë finalistët e BBVA3

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ