“Mirë se erdhe Beqë, mirë se erdhe M’sus’” – Talat Xhaferi me mesazh indirekt për Mexhitin dhe Bexhetin?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Mars, 2023

Në tubimin e BDI-së në Çair, kryeparlamentari Talat Xhaferi në fjaëlimin e tij, ka paralajmëruar ndoshta indirekt, zëvendësimin e Izet MExhitit dhe Blerim Bexhetit, dy nga figurat kryesore të “Grupit të zjarrit”. XHaferi përshëndeti dhe mirëpriti në mënyrë të veçantë dy ish funksionarët e kësaj partie Rafiz Alitin dhe Beqir Asanin, përcjell Klan MAcedonia.

“Do të doja sonte në mënyrë të veçantë dy miqtë e mi që gjenden mes nesh, në mënyrë të veçantë t’i përshëndes. Mirë se erdhe Beqë, mirë se erdhe M’sus”, tha Talat Xhaferi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-04-16-35-55-492-edit_com.android.chrome

Përkujtim për djalin tim të mirë, Luranin

Screenshot_2023-06-04-15-57-30-481-edit_com.android.chrome

Fushata e partive politike bartet në rrjete sociale

Screenshot_2023-06-04-13-56-54-925-edit_com.android.chrome

Osmani në ceremoninë e Erdoganit në Ankara, publikon disa fotografi

afrim-gashi

AlternAtivA: BDI u pozicionua pas Gruevskit

kavadar

Përmbyten dhjetë objekte pas vërshimeve në Kavadar

mesiq stipe mesic

Mesiq: RMV-të duhet ndihmuar, është e pjekur për hyrje në BE

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

INFO

NA NDIQ